Dafina Zeqiri na tregoi pak nga projekti i ri i vitit 2023!

Dafina Zeqiri është një prej artisteve më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo është prej kohësh në një marrëdhënie me Dj Geek. Së fundmi ka publikuar bashkëpunimin muzikor me Alban Skënderaj, i cili titullohet “Copa copa” e mesa duket këngëtarja ka gati dhe projekte të reja. Projekte që do vijnë në vitin 2023.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në “Instagram” me një tekst kënge dhe hashtagun #2023. Na mbetet të presim dhe duke qenë se jemi praktikisht në muajin e fundit të vitit, nuk do presim shumë.