Dafina Zeqiri dedikim dashurie ish-të dashurit: Unë ty s’të … më!

Prej vitit të kaluar Dafina Zeqiri i dha fund romancës me ish-të dashurin e saj Jose, me të cilin bashkëjetoi për më shumë se dy vite. Ata kishin filluar bashkëjetesën në SHBA ku dhe Dafina ishte zhvendosur për të vazhduar karrierën në muzikë.

Daf-2

Këngëtarja shqiptare postonte herë pas herë foto e video me të, ku shpesh shprehte dhe dashurinë. Por ndërsa këngëtarja nuk reagoi asnjëherë publikisht për arsyen që i dha fund romancës, duket se ka vendosur që të flasë përmes muzikës. Dafina do të publikojë shumë shpejt këngën e saj më të re, që zbuloi se quhet “A e man men”.

Daf-1

Bazuar në postimin e këngëtares, ajo i këndon të kaluarës për ndjenja të cilat nuk ekzistojnë më sot. “Unë ty s’të du më”, shkruan ajo në mbishkrimin e fotos, ku zbulon një pjesë nga veshja e saj me fustanin dhe çizmet e kuqe. Ndoshta ky vjen si një mesazh për ish-partnerin e saj ose Dafina ka vendosur vetëm që të provokojë ndjekësit./Lapsi.al