Çudit Anxhela Peristeri: Ja sa kohë mund të duroj pa bërë seks

Fituesja e “Kënga Magjike 2017”, Anxhela Peristeri është në ditët e saj më të mira sa i përket karrierës profesionale dhe formës fizike. E ftuar në rubrikën “60 Sekonda” të “Prive”, artistja është pyetur për jetën e saj seksuale. Dhe Anxhela me spontanitetin që e karakterizon ka çuditur publikun me përgjigjen e saj: “Uh shumë kohë! Sa të duash. Unë mundem shumë. Ku di unë, një vit dy, ose edhe tre”, u përgjigj ajo.