Ç’po ndodh me Tuna Sejdiun, rrëfen se ka kaluar 50% të kohës në spital

Për këngëtaren e njohur, Tuna Sejdi, marsi ka qenë një muaj me arritje por mesa duket edhe me probleme shëndetësore.

Më 8 Mars, ajo prezantoi albumin e saj më të ri me titull “Fortuna” gjatë një koncerti. Por vetëm një ditë para se ajo të performonte këngët e reja, u mësua se nuk ishte mirë nga ana shëndetësore.

Tuna-2

Më pas ishte vetë Tuna ajo që një ditë më parë postoi një video në “Instastory”, teksa ishte duke bërë serum. Pranë saj qëndronte bashkëshorti, Patris Berisha.

Ndërsa ditën e sotme këngëtarja njoftoi se është në fund të përfundimit të klipit të këngës “Fortuna”.

“Hej, a jeni gati?! Unë PO. Këtë periudhë e kam kaluar 50% në mikrofon e kamerë dhe 50% në spital e infuzione. Veç dashuria juaj më ka bërë të çohem në këmbë dhe t’jua sjell sa më shpejt FORTUNËN. Kini durim… edhe shumë pak… tik-tak, tik-tak”, shkruan Tuna.

Tuna-3

Ndërkohë albumi i punuar nga Armend Rexhepagiq dhe Aida Baraku përfshin 7 këngë, titujt e të cilave janë bërë publike./Panorama Plus