Conchita ndryshon totalisht, kthehet sërish tek pamja mashkullore

Një audicion prej rreth 170 milion njerëz në të gjithë botën panë triumfin e këngëtares austriake kur ajo fitoi 290 pikë të performancës së saj në Eurovizion e vitit 2014.

Conchita-2

Jo vetëm kaq por Conchita u përfol gjatë dhe për lookun e saj me flokët e gjata dhe me mjekër. Në fotot e fundit pamë se Conchita ka vendosur të harrojë të kaluarën. Këngëtarja vendosi të heqë dorë nga personazhi i vjetër dhe të vazhdojë karrierën e tij me emrin e tij të vërtetë Tom. Conchita paraqitet me mjekër të bardhë dhe flokët e prera shkurt, ku ai duket shumë simpatik dhe vajzat po çmenden pas tij duke e komplimentuar në rrjete sociale për lookun e ri./Lapsi.al

Conchita-1