Çmimi marramendës/ Xhensila Myrtezaj nuk kursen aspak, shpenzon 4.300 euro për dy byzylykë

Në një foto të fundit që ajo ka publikuar në Instagram shihet e kuruar deri në detaje, por në sy bien dy byzylykët që ajo mbante duar.

Këngëtarja e njohur shqiptare Xhensila Myrtezaj është një prej këngëtareve më të ndjekura dhe të përfolura në shoëbizzin shqiptar. Teksa është shumë aktive në rrjetet sociale, Xhensila tregon edhe jetën luksoze që ajo bën.

Me veshje të shtrenjta dhe të firmave më të njohura edhe në botë, këngëtarja shqiptare duket se nuk kursen për paraqitjen e saj.

Në një foto të fundit që ajo ka publikuar në Instagram shihet e kuruar deri në detaje, por në sy bien dy byzylykët që ajo mbante duar.

Ndërkohë që në pamje të parë ngjajnë bukur dhe nukdihet sesa mund të kenë kushtuar, faqja e njohur në Instagram “What they wearin” ka publikuar çmimi e vërtetë të byzylykëve që ka blerë këngëtarja.

Thuhet se e njëri prej tyre ka vlerën 3750 euro, ndërsa tjetri 550 euro, në një total prej 4300 euro, që Xhensila i ka shpenzuar për t’u dukur sa më bukur.

A.C/Dosja.al