Çmim marramendës/ Ja sa kushton veshja që Arbana Osmani përdori në pagëzimin e së bijës

Vajza e moderatores së njohur, Arbana Osmani dhe regjisorit Eduart Grishaj, Zoi, sot feston ditëlindjen e saj të parë.

Në këtë ditë të rëndësishme ata vendosën që ta pagëzonin vogëlushen si dhe njëkohësisht të zbulonte për herë të parë portretin e të voglës së saj si dhe të djalit, Dielli.

Ajo çka tërhoqi vëmendjen ka qenë veshja e moderatores, e cila u shfaq me një fustan të zi të mbuluar më qershi dhe me një pale vathë në formën e kryqit.

Një kërkim nga ndjekësit e saj ka zbuluar koston e veshjes së saj.

Fustani është i firmës “Dolce & Gabana” dhe kushton 1850 euro, ndërsa vathët përsëri nga e njëjta firmë kushtojnë 995 euro.

Ora News