Çifti i famshëm shqiptar i japin fund lidhjes në distancë, dhe blejnë shtëpi me vlerë marramendëse

Prej kohësh, këngëtari Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika kanë deklaruar se ishin duke menduar fillimin nisjen e bashkëjetesës së tyre në një shtëpi të re.Pas disa viteve lidhjeje në distancë, këngëtari dhe modelja e njohur kanë vendosur, më në fund, të bashkohen e të nisin jetën në një shtëpi.Siç ka shkruar Prive, Blero dhe Afrona e kanë gati shtëpinë e tyre në periferi të Prishtinës. Me një sipërfaqe prej 275 metër katrorë, shtëpia e re e çiftit të njohur kushton plot 350 mijë euro. Por duhet ende kohë derisa shtëpia të bëhet e banueshme. Mobiliet e shtëpisë, Blero dhe Afrona po mendojnë t’i blejnë në Europë.