“Çfarë u ke bërë buzëve?”- Vesa Luma nuk ia kursen përgjigjen ndjekëses

Vesa Luma është një nga këngëtaret e preferuara të publikut shqiptar, të cilët e pëlqejnë për talentin si dhe për sinqeritetin e saj.

Ajo shpesh ndan foto e video në rrjete sociale, edhe pse prej kohësh nuk ka sjellë një projekt të ri muzikor.

Së fundmi, në një postim të bërë në Facebook, këngëtarja mori komente të shumta, mes të cilëve duket se njëri i ka tërhequr vëmendjen, pasi nuk e la pa përgjigje.

“Çfarë u ke bërë buzëve moj aman, pse shpërfytyroheni me zor”,- i shkruante ndjekësja.

“S’u kam bërë asgjë… mendova t’i bëj, pastaj mu kujtua që duhet të vë maskë, më kishin shkruar lekët kot”,- iu përgjigj Vesa.