Çfarë i tha Patris Berisha gruas së tij Tunës pas koncertit?

Të premten Tuna Sejdiu ka promovuar albumin e saj “Fortuna” për të cilin ka punuar një kohë të gjatë.

Këngëtarja vendosi që kjo natë e rëndësishme për të si artiste, të zhvillohej në Maqedoni, me shumë të ftuar, miq e familjarë.

Tuna-2

Pa dyshim se në këtë datë të veçantë, nuk mungoi as bashkëshorti i saj me të cilin ka një djalë, Patrisi.

Ai postoi një fotografi sot e cila është realizuar prapa skenës së vendit ku performoi Tuna.

“Po shtyhem cili i ka dhëmbët më të bardhë”, ka shkruar Patrisi mbi foton ku shihet shumë i lumtur krah gruas së tij.

Albumi i Tunës tashmë ka dalë dhe të gjithë keni mundësi t’i dëgjoni këngët e saj./Prive.al