Çfarë ngjashmërie! Aktorja e njohur është sozia e Bieta Sulos (FOTO)

Bieta Sulo është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqitpar. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto nga jeta e saj profesionale e ajo private.

Bieta-Sulo-2

Së fundmi ajo na ka surprizuar të gjithëve me një postim që ka bërë në “Instastory”.

Moderatorja ka publikuar një screenshot të një bisede që ka bërë me një nga ndjekëset e saj dhe mbetëm pa fjalë.

Bieta-Sulo-3

Ndjekësja i ka dërguar Bietës një foto të aktores së njohur indiane Neha Sharma dhe ngjashmëria mes tyre  është e madhe.

Bieta-Sulo-4

Mund të themi se Neha është sozia e moderatores. Tani është radha juaj që të jepni mendimin tuaj për këtë ngjashmëri.

Bieta-Sulo-1