Çfarë ndodhi?! Mbështetësi numër një i Donaldit darkon me Ilirin

Gjatë qëndrimit në Big Brother Vip, Donaldi kishte mbështetës të madh aktorin Blerim Destani, madje ky i fundit i dërgonte dhurata pafund brenda.Kështu Donaldi u kthyer edhe në imazhin kryesor të linjës së tij të veshjeve.

Madje dyshja janë takuar edhe pas përfundimit të spektaklit, teksa para disa kohësh u fol se mes tyre mund të ketë një krisje por deti tani asnjëri nuk ka reguar publikisht për këto zëra.

Megjithatë kohët e fundit Blerimi ndodhet në iranë për të xhiruar një film të ri dhe ajo që ka befasuar është se nuk ka takuar vëllezërit Veshaj, të paktën jo deri tani.

Përveçse nuk ka takuar Donaldin, Blerimi ka darkuar me kundërshtarin numër një të tij, Ilir Shaqirin, ku i pranishëm ishte edhe Ermal Mamaqi.

Mbetet për t’u parë nëse Donaldi dhe Romeo do ftojnë Blerimin në emisionin e tyre “Më lër të flas”.