Çfarë ka dashur të thotë Getoari me postimin e fundit në rrjetet sociale?

Me postimet e ndryshme në rrjetet sociale, reperi i njohur, Getoar Selimi ka treguar se është mjaft i zgjedhur në postimet e tij.

Megjithatë së fundmi ai ka ndarë një foto në ‘Instastory’ krah së cilës ka shkruar: “Fytyra që bëj kur njerëzit budallenj flasin”.

Në të Selimi shfaqet duke pirë puro dhe duke shijuar natyrën në të cilën ndodhet.

Nuk dihet nëse kjo është një ironi e hapur e reperit, apo Geotari thjesht ka vendosur të tregojë këtë detaj rreth vetes së tij.

Kujtojmë se pak javë më parë reperi solli projektin e fundit muzikor të titulluar ‘Zhytem’ në bashkëpunim me Majk, i cili u kthye menjëherë në hit.

revistawho.com