Cardi B koleksion makinash luksoze në shtëpi, por s’ka patentë për t’i ngarë

Ajo është një ndër reperet më të njohura në botë dhe suksesi i saj ka arritur majat me këngët të cilat janë kthyer në hite. Bëhet fjalë për Cardi B, të cilës fama i ka sjellë fitime të shumta. Madje ajo ka arritur që të bëjë një koleksion me makina super luksoze në shtëpinë e saj. Por ajo nuk mundet që ti ngasë vetë pasi ende nuk e ka marrë patentën. Dhe kur e kanë pyetur se pse vazhdon e blen kaq shumë makina, Cardi B ka habitur me përgjigjen: “Për të bërë foto me to, natyrisht!”, shkruan Panorama Plus. Së fundmi ajo ka publikuar disa video në “Instastory”, ku tregon disa prej makinave të saj super të shtrenjta, ku shprehet se tashmë kanë zënë pluhur në garazh.