Capital T në bashkëpunim me këngëtarin që bëri namin gjithë verën (FOTO)

Capital T është një ndër reperat më të suksesshëm, ku së fundmi ai do të bashkëpunojë me kӕngëtarin Kidda. Bashkëpunimin e tyre e ka bërë vetë me dije këngëtari Kidda, i cili ka postuar në llogarinë e tij të Instagramit, Instastory një foto ku shihet në studio së bashku me Capital T. 

Capital T është një ndër reperat më të suksesshëm, ku së fundmi ai do të bashkëpunojë me kӕngëtarin Kidda.

Bashkëpunimin e tyre e ka bërë vetë me dije këngëtari Kidda, i cili ka postuar në llogarinë e tij të Instagramit, Instastory një foto ku shihet në studio së bashku me Capital T.

Akoma nuk ka detaje për datën e publikimit të bashkëpuinimit të tyre, por një gjë është e sigurt se kënga e tyre do bëjë namin dhe ne mezi po e presim.

(s.s/dosja.al)