Can Yaman kapet mat me një brune simpatike nga paparacët

Can Yaman është një aktorët më të suksesshëm në të gjithë botën, i cili së fundmi është kapur nga paparacët i shoqëruar nga një vajzë ku identiteti i saj është i pa zbuluar.

Can Yaman është një aktorët më të suksesshëm në të gjithë botën, i cili para disa muajsh ishte i ftuar në një emision Italian ku hodhi poshtë zërat se ishte në një lidhje dashurie me një vajzë, por së fundmi ai është kapur nga paparacët  në një makinë i cili shoqërohet me një vajzë brune simpatike, me të cilën thuhet se ka kaluar gjithë mbrëmjen deri në orët e para të mëngjesit.

Sipas mediave të huaja, aktori është përpjekur pë të shmangur gazetarët dhe fotografët gjatë gjithë kohës, i cili është shokuar kur i ka parë para derës së makinës së tij. Mediat turke shkruajnë se aktorin e ka kapur paniku dhe zemërimi i cili ka urdhëruar shoferin që ti jepte gaz makinës për tu larguar sa më shpejt, por vajza që kishte përkrah nuk i është dalluar identiteti i saj për aryse se ajo ishte e ulur në cep.

(s.s)/dosja.al