Bruno i jep fund “Dashurisë së çmendur” ndahet nga aktorja Arta Nitaj

Këngëtari i “Threedots” Bruno dhe aktorja e njohur në Kosovë, Arta Nitaj, duket se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre ende pa e pranuar publikisht. Nuk dihet se çfarë i çoi në ndarje, por dyshimet që s’janë bashkë nisën pasi artistët nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale, dhe po ashtu nuk shihen më bashkë akund. Kujtojmë që çifti për ta përjetësuar dashurinë pikturuan në trupat e tyre të njëjtin tatuazh “Dashuri e çmendur”.