Brooklyn Beckham e merr seriozisht, në publik për herë të parë me të dashurën

Djali i David Beckham, Brooklyn Beckham ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e mediave për jetën e tij personale. Së fundmi ai është fotografuar së bashku me Hana Cross, dhe kanë zgjedhur të shfaqen për herë të parë bashkë publikisht në premierën e filmit ‘Once Upon A Time’, në festivalin e Cannes.

Brooklyn-2

Brooklyn-3

Modelja 22-vjeçare kishte veshur një fustan lëkure të gjatë deri në fund të këmbëve, ndërsa Brooklyn një kostum të zi, shkruan Who. Kjo është dalja e parë publike e dyshes, të cilët prej disa kohësh janë komentuar nga media të ndryshme për marrëdhënien e tyre.