Brenda vilës super moderne të Ledri Vulës (FOTO)

Reperi i dashur për publikun shqiptar, Ledri Vula, në nëntor të vitit të kaluar zbuloi se kishte blerë një shtëpi të re pranë prindërve të tij në Brezovicë.

Ledri-Vula-2

Nga pamjet që publikoi në atë kohë në rrjetet sociale, mësuam se shtëpia ishte një vilë dykatëshe super moderne, e cila kapi vlerën e 200 mijë eurove.

Ledri-Vula-3

Ndërkohë ditën e sotme, Ledri ka vendosur që të ndajë me ndjekësit e tij në “Instagram” foto të ambientit të brendshëm të vilës, teksa shijon edhe ditën me borë.

Ledri-Vula-4

Ajo që bie në sy është arredimi me ngjyrat e tokës dhe orenditë prej druri, të cilat i përshtaten më së miri ambientit ku ndodhet vila.

Ledri-Vula-5