Brenda shtëpisë së re të Linda Halimit

Pasi u bë nënë e një vogëlusheje, ajo ndërroi edhe shtëpi. Këngëtarja e famshme kosovare Lindita Halimi e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me bashkëshortin e saj amerikan, solli në jetë muaj më parë vajzën Kaimanën. Dhe tani ajo ka zbuluar hapësirën brenda shtëpisë së saj. Madje ka vënë në pah shtratin e ri që e ka blerë, e po ashtu edhe dhomën e ndejës, derisa thotë se po pret që t’i vijë një ekran gjigant për ta vënë në një pjesë të caktuar të dhomës, shkruan Prive.al.