Brenda shtepise luksoze te kengetares Poni/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar dhomen e gjumit

Poni eshte nje nder kengetaret me te dashura dhe me te pelqyera nga publiku.

Ajo ka refuzuar gjithmone qe te na prezantoje me familjen apo te tregoj edhe me shume per jeten e saj private.

Kengetarja e njohur ka ditur ta balancoje shume mire jeten profesionale me ate personale.

Kete rregull ajo e ka thyer per ndjekesit e saj ne rrjetin social ‘Instagram’ duke treguar disa nga ambientet e shtepise se saj.

Nga fotot e publikuara duket se Poni jeton ne luks dhe ne nje shtepi te arreduar me plot shije.

Ngjyra qe mbizoteron eshte e bardha qe ngjan shume bukur me arredimin shik te shtepise. Poni duket se jeton ne nje vile ose dublex sepse ka publikuar edhe nje foto te shkalleve.

Nje ambient teper i ngrohte dhe i kuruar me detaje.

Gjithashtu shohim edhe dhomen e djalit te saj e cila eshte e dizenjuar me mure te vizatuara dhe me tavan me yje.