Brenda ditëlindjes së Ardit Gjebreas! (VIDEO)

Këngëtari Ardit Gjebrea festoi dje ditëlindjen.

I lindur në Gjirokastër në vitin 1963, ai mbushi dje 57 vjeç.

Siç e ka traditë çdo vit, edhe këtë radhë përkundër situatës me pandeminë, Arditi nuk e ka lënë pa e festuar ditëlindjen, me familjarë, miq, kolegë e bashkëpunëtorë.

Festa është organizuar në një prej resorteve më të mira në jug të vendit dhe të pranishëm kanë qenë edhe disa prej artistëve më në zë të momentit.

Flori Mumajesi, Klajdi Haruni, Bruno, Kejsi Tola e Marsela Çibukaj ishin aty që të përkujdesen mes tjerash edhe për atmosferën e cila nuk do mend se si ishte kur artistët në fjalë marrin mikrofonin.

View this post on Instagram

Kaq kisha 😂😂😂😂

A post shared by Blerina Bombaj (@blerinabombaj2) on