Brenda ditëlindjes së Ardit Gjebreas, dhuratën më të bukur e mori nga Anna e vogël

Ditën e sotme, moderatori i njohur Ardit Gjebrea mbush 57 vjeç. Ai ka vendosur që ditëlindjen ta presë me familjarë dhe kolegë, në një festë mjaft elegante në jug të vendit.

Tē pranishëm kanë qenë edhe disa prej artistëve më në zë të momentit.

Flori Mumajesi, Klajdi Haruni, Bruno, Kejsi Tola dhe Marsela Çibukaj u kujdesën gjithashtu për atmosferën, e cila me siguri duhet të ketë qenë mjaft energjike dhe argëtuese. Arditi ka treguar gjithashtu se dhurata më e bukur ka qenë kënga e kënduar nga vajza e tij Anna, bashkë me Kejsi Tolën.