Braziliania që nxori vaginën në emisionin e Arian Çanit, topless për fushata publicitare

Origjina e saj është nga Rio de Janeiro e Brazilit, jeton në Zvicër dhe por këto kohë e shohim të jetë vendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Jessy Hennessy është këngëtarja e cila nxori pjesën intime në ekran, pasi shkoi pa mbathje në programin “Zonë e lirë” të Arian Çanit. Pas ka vitesh tani rradhën për t’u ekspozuar nga Jessy e ka gjoksi. Ajo shihet e zhveshur topless në postera reklamash apo fushata publicitare në Manhatan të SHBA-ve. Përveç natyrës shumë ekspresive bie në sy për linjat e rrumbullakosura dhe tatuazhet e shumta në trup. Në botën e showbizz-it ndërkombëtar njihet edhe si ish-e dashura e këngëtarit nga Kosova, Gjon Karrica dhe reperit “50 Cent”, ndërsa në Tiranë qëndroi për pak kohë si pjesë e spektaklit “Dance with me” me partner Dj.Vik Krajën. Pas famës që mori në tregun muzikor shqiptar me klipin “Sex Toy”, nëna e një vajze 13 duket se tani po jeton ëndrrën amerikane.