Bora Zemani ndjek trendet e fundit, zbulon për ndjekësit ndryshimin në pamje

Që pas festivalit ‘Kënga Magjike’, Bora Zemani mori jo vetëm vëmendjen e publikut shqiptar, por dhe të mediave. Ajo gjithashtu ka marrë pjesë në shumë intervista, ku e kemi parë gjithmonë me të njëjtin stil. Veshje e thjeshtë, tualet minimal, si dhe të njëjtin model flokësh.

Bora-Zemani-2

Ditën e sotme, ajo zbuloi për ndjekësit e saj në ‘Instagram’ se kishte bërë një ndryshim të vogël, pasi dukej me flokë të prerë afërisht në stilin ‘bob’, i cili së fundmi është kthyer në trend. Edhe pse duket shumë ndryshe, Bora vazhdon të mbetet po aq e bukur dhe këtë ia kanë shprehur vetë fansat e saj në komente. Kohët e fundit, moderatorja është komentuar për një lidhje të mundshme me aktorin e humorit Donald Veshaj, por këto lajme janë mohuar nga vetë ajo./revistawho.com