Bora dhe Donaldi puthen në Big Brother pas ndarjes!

Pas takimit me Semin, Arbana ka pyetur Donaldin nese do te takoje Boren dhe ai i emocionuar ka thene:

“Po”, me tej Bora eshte pyetur nga Arbana nese do ta takoje apo jo Donaldin.

“Okay, po eshte shume e sikletshme pse duhet te ma benit kete”- ka thene Bora.

E ndonse Donaldi mendoj se nuk do te pranonte Bora ndodhi ndryshe. Ai eshte gezuar kur Arbana tha se mund te takohen e ka nisur te kerceje nga gezimi.

Donaldi eshte perqafuar me Boren dhe i ka dhuruar nje trendafil. Me tej ai i ka thene se nuk e di si ndihet.

“Nje nga gjerat qe une kam dashur me shume tek ty ka qene humori, energjia pozitive dhe kete nuk dua te ma humbasesh asnjehere”-i ka thene ajo.

”Jam i turbullt se jam brenda ti je me e kthjellet jashte, i ka thene ai.

Me tej Bora dhe Donaldi kane pranuar se e kane dashur njeri tjetrin por duket qarte qe e duan njeri tjetrin. Me tej ai ka bere batute se i duket vetja si Olsi Me Nocen dhe i ka kerkuar Bores qe ta presi jashte Top Channelit. Madje moderatorja eshte shprehur qe eshte shume e lumtur se ju be endrra realitet qe ta shohi Donaldin se cfare ben 24 h, ama ai e ka te veshtire se nuk merr dot vesh asgje per te.

“Me mend ne koke” i ka thene Bora dhe kane shkembyer edhe nje puthje