Blogerja e njohur fsheh flokët në publik, njihuni me të

Odeta-Banushaj-2

Blogerja Odeta Banushaj edhe këtë herë surprizon me stilin meksikan, që i shkon mjaft. Nga sandalet tek modelimi i flokëve në këtë mënyrë e bëjnë të duket e lirshme dhe fashion.