Blerina Matraku ndjek stilin e Rihannës, s’do e njihni

Këngëtarja Blerina Matraku, e cila për një periudhë ka punuar si stjuardesë ka zbuluar idhullin e saj në muzikë. Siç shihet nga postimet në Instagram, ajo preferon Rihannën duke e ndjekur edhe në stil. Blerina ka shpenzuar disa orë në parukeri për tw realizuar look-un e këngëtares me famë ndërkombëtare, ku ajo pozon me gërshetat e gjata. Duke bërë dhe make up-in me tonet e tokës, Blerina duket se ia ka arritur qëllimit për t’i ngjasuar Rihannës, aq sa vështirë të njihet. /Story.al/