Bleona Qereti pjesë e serialit amerikan, publikon foton seksi nga sheshxhirimi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, para disa muajsh u përfol shumë për pjesëmarrjen e saj në serialin e famshëm amerikan “Papar Empire”.

Bleona-2

Së fundmi, Bleona ka publikuar një foto në profilin e saj në “Instagram” ku zbulon për ndjekësit e saj të shumtë look-un e saj të ri gjatë xhirimeve.

Bleona-3

Këngëtarja shfaqet magjepsëse me një fustan të bardhë më mëngë të gjata. Fustani është i shkurtër dhe i hapur në pjesën e dekoltesë. E në fakt nuk mund të dukej më seksi se kaq!

Bleona-4