Bleona Qereti i drejtohet Bujar Qamilit: “Kur të duash dhe çfarë të duash…”

Bleona-2

Shumë shpejt do të kemi një këngë mes Bleona Qeretit dhe Bujar Qamilit. Lajmi fillimisht u bë publik nga vetë Bujari, i cili e zbuloi në “Xing me Ermalin”, por tani e ka konfirmuar edhe këngëtarja. Bleona postoi një fotografi bashkë me Bujarin mbi të cilën shkroi: ‘O super yll, ku të duash, kur të duash dhe çfarë të duash.Fotografisë, artistja poashtu ia shtoi edhe disa zemra”, shkruan Prive.Nuk ka akoma detaje lidhur me këtë bashkëpunim.