Bleona plazh topless në Tajlandë: Ju tregoj sekretin tim

Bleona Qereti ka befasuar sërish ndjekësit me një foto topless, ku fokusin këtë herë e vendos tek vithet. Në Instagramin e saj ajo ka zbuluar dhe sekretin e trupit në formë, ndwrsa po pushon në një nga plazhet e Tajlandës. Këngëtarja që jeton në SHBA thotë se ndihet me fat për genin e mirë, se nuk preferon dietat apo photoshop-in, pasi urren ç’do gjë false në koncept. Për foton e bërë me aparat celular, Bleona ka bërë tag fotografin e talentuar Endrit Mertirin tek photocredit.