Bledi Strakosha xing me aktorin e “50 hijet e Greit”

1517651954125-1
Moderatoi Bledi Strakosha ka postuar një foto Instagram,ku shfaqet i veshur identik si aktori Jamie Dornan, protagonist i filmit “50 hijet e Greit”. “Who wore it better, i thonë kësaj #JamieDornan #fiftyshadesofgrey”, shkruan ai poshtë fotove ku të dy janë përballë njëri-tjetrit, që dëshmon faktin që kanë të njëjtën shije në veshje. “Kot lodhet Jamie kot,se sfida te humbura i ka”, i shkruan një komentues. Dhe Bledi i përgjigjet: “Meqe ra fjala, ai është 35, unë 39 vjeç”.