“Bjondina dhe mjekroshi”, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i vënë nofka njëri-tjetrit

Marina-Vjollca-2

Gati gjashtë muaj të martuar, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kalojnë shumë kohë me njëri-tjetrin. Reperi, i cili nuk po punon intensivisht në muzikë dhe Marina pa një projekt tëleviziv në dorë pas përfundimit të “C’est la vie”, po ia dedikojnë kohën më madhe martesës së tyre. Shpesh ata postojnë foto në makinë, në nisje apo nga kthimi i një udhëtimi. Ajo që bën përshtypje është fakti se të dy në vend të diçiturave poshtë fotove vendosen ikonat që përfaqësojnë ata, një vajzë biondinë dhe një djalish me mjekër apo mustaqe. Mesa duket kqto janë nofkat që ata i kanë vendosur njëri-tjetrit, pra shkurt çifti: bjondina dhe mjekroshi.