Bjonde, e gjatë, ish-gazetare, zbulohet e dashura e re e zv.kryeministrit

Zbulohet lidhja e re e dashurise te bashkëdrejtuesit te koalicionit që qeveris Italinë, njëkohësisht zv.kryeministër dhe ministër i Ekonomisë, Lugi Di Maio.

Di-Maio-2

E dashura e re, eshte nje bjonde e gjate, ish-gazetare. Quhet  Virginia Saba, 37 vjecare dhe studion për teologji.Di-Maio-3

 

Ata jane fotografuar nga paparacet e te përjavshmes “Chi” në shoqërinë e njeri tjetrit ne Spanjë.

Di-Maio-4

Vajza e ka pranuar raportin dhe ka deklaruar publikisht lidhjen e tyre. Nderkohe qe Di Maio deri para pak muajsh ishte në një lidhje me avokaten 36-vjeçare, Giovanna Melodia.

Di-Maio-5