Bionde me quka, a është kjo Elhaida Dani e vërtetë?

Këngëtarja nga Shkodra Elhaida Dani, ka postuar një foto të re ku shfaqet me flokë të verdha, duke kaluar në ekstremin e pamjes brune. Nga ngjyra e flokëve i kanë dalë në pah edhe qukat karakteristike tek pjesa e hundës. Lind pyetja a është kjo pamja e vërtetë dhe origjinale e fitueses së vendit të dytë të “Kënga Magjike” me krijimin “E ngrirë”?