Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj festojnë Krishtlindjen e parë si të martuar

“Miq, urime Krishtlindjen! Zoti ju bekoftë!” ishte mbishkrimi që Bes Kallaku shoqëronte këtë foto, ku shfaqet duke përqafuar bashkëshorten e tij, këngëtaren Xhensila Myrtezaj. Atmosfera e festave shihet në shtëpinë e tyre, ndërkohë që kujtojmë se këto janë Krishtlindjet e para që ata i festojnë si të martuar.