Bella Hadid nuk le vend për imagjinatën me fotot e nxehta, “çmend” ndjekësit e veshur me bikini mikroskopike

Bella Hadid nuk ndal fotot e nxehta ndërsa vazhdon të qëndrojë e izoluar në fermën e saj.

Supermodelja postoi foto e veshur me bikini jeshile mikroskopike dhe dukej shumë seksi.

Ylli i pasarelave ekspozoi gjoksin e saj dhe format trupore të tonifikuara në imazhet e reja.

23-vjeçarja provokoi ndjekësit me fotot hot duke mos lënë vend për imagjinatën dhe ngriti temperaturat në rrjetet sociale.

Bukuroshja zeshkane është izoluar së bashku me nënën e saj Yolanda, motrën e madhe Gigi dhe kunatin e saj Zayn në fermën e familjes së tyre në Pensilvani.

Ajo pritet të bëhet së shpejti teze, pasi Gigi është shtatzënë me të dashurin Zayn.

Supermodelja do bëhet nënë për herë të parë dhe është shumë e lumtur.

/Panoramaplus.al