Bella Hadid heq dorë nga këngëtarët, lidhet me ish-të dashurin basketbollist të Kendall Jenner

Bella Hadid është lidhur me një nga basketbollistët e Los Angeles Lakers, i cili ka qenë ish-i dashuri i Kendall Jenner. Bëhet fjalë për Jordan Clarkson, i cili prej disa javësh po kalon shumë kohë me modelen e njohur 21vjeçare. Bella ka pasur një jetë shumë interesante dashurore që kur u bë e famshme dy vite më parë. Thuhet se ajo ka qenë e lidhur me këngëtarët, Weeknd dhe Drake pra tashmë ka heqyur dorë prej tyre.