Belinda Balluku në SPAK, merret në pyetje nga oficerët e BKH

Zevendëskryeministrja dhe ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku është paraqitur sot në SPAK.

Balluku po pyetet nga oficerët e Byrosë Kombëtare të Hetimit.

Nuk dihen ende arsyet e thirrjes së Ballukut në SPAK, por pak kohë më parë përfundoi në pranga krahu i saj i djathë, ish kreu i ARRSH, Evis Berberi.

lapsi.al