“Bekim nga Zoti” – I dashuri i Adriana Matoshit emocionon me fjalët për aktoren

Javën e kaluar në Prive, Adriana Matoshi zbuloi lidhjen e saj me futbollistin dhe reperin afrikan, Keith.

Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, u shpreh në Prive se është më e lumtur se kurrë në lidhjen e re dhe rrëfeu shumë gjëra rreth romancës së tyre.

Sot, Keith ndau një fotografi në rrjete sociale pranë artistes për të cilën pati fjalët më të mira ndonjëherë.

“Ti je ajo që më falë buzëqeshje, ti je ajo që më kë shtyrë të jem version I një personi më të mirë për veten, ti je ajo që ke besuar në mua më shumë se kushdo tjetër, ti je ajo që unë dua. Ti je e mrekullueshme dhe një person shumë I dashur me një zemër të madhe.

Një bekim nga Zoti. Të dua shumë shpirt”, ka shkruar ai në Instagram.

Nëse nuk e dini, pak ditë më parë Keith u largua nga Kosova duke mos e treguar lokacionin e ri por, ne mendojmë se ka marrë rrugë drejt Belgjikës atje ku edhe ka jetuar për shumë vite me radhë./Prive.al