Befason Liberta Spahiu, pozon si nuse që s’ua kanë parë kurrë sytë!

Ajo është një ndër prezantueset më të bukura shqiptare, dhe bëhet fjalë për Liberta Spahiun, e cila gjithmonë di të shfaqet unike dhe me shumë stil, shkruan Info Kosova. Liberta ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku shfaqet si nuse me vello dhe atlete, një stil ky që nuk e keni parë kurrë. “Ndoshta po shkoj nuse me def e daire!”, shkruan ajo sipër fotos në fjalë. Moderatorja e “Prive”, ka kohë që nuk ka deklaruar asgjë për jetën e saj, duke e mbajtur të fshehtë në këtë mënyrë statusin privat. Kujtojmë që pak muaj më parë ajo u përfol për lidhjen me kantautorin shqiptar, Flori Mumajesi, por ende nuk dihet se si po shkon marrëdhënia e tyre./Story.al/