Bebi që qesh, Elita Rudi publikon foton e parë të djalit

Që pas lindjes Elita Rudi dhe partneri i saj Gjiko kanë publikuar foto me birin e tyre, por fotoja që ka publikuar sot Elita është me i dukshëm portreti i djalit, shkruan Lapsi.al.

Elita-Rudi-2

I buzëqeshur dhe veshur me një body ku lexon “Të dua mami”, Zëri buzëqesh teksa Elita shkrep foton. Përbri fotos së postuar në Instagram ajo shkruan: “Buzëqeshja jote-Lumturia ime. Të don nana, ushqim i shpirtit! Gëzuar 1 mujorin”. Pra, ka kaluar plot 1 muaj që prej herës së parë që Gjiko dhe Elita morën në krahë vogëlushin e tyre.