Beatrix Ramosaj na prezanton me vajzën që do të ketë

Beatrix Ramosaj është një nga këngëtaret më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar, kjo për shkak të talentit të saj, por edhe bukurisë që e karakterizon.

Beatrix-2

Teksa të gjithë presin ndonjë projekt të ri muzikor, Beatrix ka zbuluar për fansat e saj që ka qenë e ‘zënë’ duke menduar për vajzën e saj të ardhshme.

Beatrix-3

Ajo ka publikuar një foto në ‘Instastory’ të aktores së njohur, Mackenzie Foy kur ka qenë e vogël dhe ka shkruar: “Kam një ndjesi se vajza ime do duket si ky fëmijë i mrekullueshëm”. “I dashur bashkëshorti im i ardhshëm, vajza jote do të duket kështu dhe po të isha në vendin tënd, do e gjeja veten time më herët”, ka vazhduar këngëtarja, duke i dhënë kështu një mesazh të rëndësishëm bashkëshortit të saj të ardhshëm, kushdo qoftë ai, shkruan Who.

Beatrix-1