Beatrix Ramosaj i “dhuron” zemrën Ledri Vulës

Këngëtari mjaft i pëlqyer nga vajzat, Ledri Vula ka ndarë një foto me fansat në Instagram duke shujuar borën. Nuk kanë vonuar komentet për artistin nga Kosova, duke e komplimentuar pa fund. Mes komenteve bie në sy një zemër e kuqe, “dhuruar” nga këngëtarja Beatrix Ramosaj. Nuk dihet nëse ky postim është shprehje e miqësisë së saj dhe vëllait këngëtar, Alban Ramosaj me Ledrin, apo diçka më shumë.