Me barkun jashtë në palestër, ja si ushtrohet Xhemi Shehu

Moderatorja e “Portokalli”, Xhemi Shehu, komentohet gjithmonë si për fizikun e saj elegant, edhe pse është nënë e dy fëmijëve. Dje ajo postoi në profilin e saj në “Instagram’” një album fotosh nga palestra, duke na treguar mënyrën si ushtrohet për të mbajtur trupin në formë.Në fotot me trajnerin, Xhemi pozon me barkun jashtë dhe pa grum. Ajo që vihet re është se moderatorja e “Top Channel” ka bark të sheshtë, duke motivuar kështu nënat e reja. /Story.al/