“Baby G dhe Albano kanë bërë s*ks!”, Valer Kolnikaj: Si e kam kuptuar…

Valer Kolnikaj, një nga fermerët më të komentuar të Ferma Vip ka bërë sot nje deklaratë të fortë.

Mes diskutimesh te shumta të marrëdhënies së Albanos dhe Baby G, Valeri ështe shprehur i sigurt në Ferma Club se dyshja kanë berë seks gjatë qëndrimit te Njishi.

“Jam 1 milion % i bindur që kanë pasur një nate të zjarrtë te dhoma e Njishit. Mua s’ma hedh dot njeri. Janë te dy për Oscar si aktor, si mundohen të gënjejnë publikun. Pasi kishin fjetur bashkë erdhën dhe na than që donin të jepnin mesazhin se një vazjë dhe një djalë flen bashkë dhe nuk bëjjë asgjë. Kjo mu duk komplet fallco qëkur e thanë”, tha Valeri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

vizionplus.tv