Baba me pornostaren? Flori Mumajesi flet për herë të parë për këtë histori

Pak muaj më parë, Flori Mumajesi u bë object i shkrimeve rozë më shumë se asnjëherë. Mirëpo këtë herë ‘u bë baba’. Thuhej që Flori ishte prindi i fëmijës së pornostares Ab, e cila jeton në Amerikë, shkruan Prive. Edhe pse ajo nuk foli kurrë lidhur me shtatzëninë dhe kush është babai, Flori dha një shpjegim të shkurtër. I ftuar në Opinion tek Blendi Fevziu, Flori nuk i shpëtoi kësaj teme. ‘Po i bone folloë dikujt e hongre’, tha artisti ndër të tjerash. Më poshtë videoja ku ai shpjegon gjithçka, të cilën këngëtari e postoi pas emisionit.

View this post on Instagram

@opinion.al

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on