Avokate dhe nënë e një vajze, ja kush është e dashura seksi e ish-konkurrentit të “Për’puthen”

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Rinian Leka, ka publikuar foton e parë krah të dashurës së re.

Ai kishte paralajmëruar më parë se do ta bënte publike vajzën që i ka rrëmbyer zemrën, e cila u bë edhe shkak që Leka të dilte nga programi i dashurisë.

Në foto, Riniani shihet krah zeshkanes seksi, e cila është e veshur me një fustan të ngushtë të zi, që i tregon linjat trupore.

“Buzëqeshja e saj”, shkroi ish-konkurrenti krahas imazhit të bukur.

Riniani etiketoi vajzën, duke zbuluar kështu se quhet Anisa Berliku dhe se është avokate.

Për më tepër, ajo është edhe nënë e një vajze, e cila quhet Chloe.

Para disa javësh në rrjet qarkulluan disa foto të Lekës me të dashurën e tij, teksa përqafoheshin në aeroport.

Më pas ishte Ervin Kurti, ai që zbuloi për herë të parë portretin e Anisës, duke publikuar një foto të realizuar gjatë festës së “Për’puthen”.