Aurela Hoxha me reçipeta në rrugë, nuk do e njihni!

Aurela-Hoxha-2
Blogerja Aurela Hoxha ka postuar një foto ku shfaqet me reipeta të kuqe dhe flokë poshtë belit, një stil ky që ajo thotë se është frymëzuar nga vitet ’80-të. Me pamjen në perfeksion ajo duket shumë ndryshe saqë vështirë ta njihni!Nuk dihet për çfarë projekti po punon Aurela pasi poshtë fotos shkruan “Së shpejti!”. Në një intervistë për “Jo Vetëm Modë” ajo tregoi se është vendosur në Barcelonë të Spanjës, pasi është fokusuar tek linja e saj e veshjeve, që tani synon ta shtrijë në tregun ndërkombëtar. /Story.al/