Aurela Hoxha pozoi për revistën erotike spanjolle, dalin fotot

Pak kohë më parë u fol se Aurela Hoxha ishte duke punuar për një projekt në Spanjë, e mesa duket një pjesë e tij qenka finalizuar.

Modelja shqiptare ka pozuar për një revistë erotike të njohur në Spanjë, ndërsa në profilin e saj të Instargamit Aurela ka bërë publike disa nga fotot. Ajo pozon me modelin e flokëve kaçurrela dhe me të brendshme.